Чи можна їздити з пошкодженим патрубком інтеркулером

Оскільки двигун внутрішнього згоряння в принципі не може працювати без стабільної подачі кисню, важливе значення в конструкції мають системи охолодження. Особливо інтеркулер, який відповідає за охолодження повітряного потоку. У системі турбонаддуву повітря значно прогрівається. А у гарячого повітря є суттєвий недолік – воно розріджене. Тому весь свій потенціал ДВЗ може продемонструвати лише тоді, коли до нього подається охолоджене повітря.

Крім цього, високі температури надають руйнівний вплив на всі елементи. Таким чином, інтеркулер не тільки сприяє повному розкриттю потенціалу двигуна, а й продовжує термін експлуатації техніки.

У цій статті ми розповімо, чи можна їздити автомобілем, якщо пошкоджений патрубок інтеркулера. А придбати деталь ви зможете в Repairkit: https://repairkit.com.ua/ua/g61987727-patrubki-shlangi.

Чому пошкоджений патрубок інтеркулера необхідно міняти якнайшвидше

Хоча патрубок інтеркулера є недорогою запчастиною, його значення складно переоцінити. Він є сполучним елементом, яким і переміщається повітря. В ідеалі патрубок інтеркулера має бути дуже надійним, стійким до:

  • агресивних хімічних речовин;
  • високим температур;
  • механічних пошкоджень.

А ще він має бути герметичним. Якщо ця властивість втрачена і патрубок інтеркулера пошкоджено, знижується інтенсивність охолодження і, отже, ефективність роботи системи. Як самого интеркулера, і двигуна внутрішнього згоряння загалом.

Таким чином, з пошкодженим патрубком інтеркулера їздити можна, але недовго й недалеко. І тільки у тому випадку, коли саме пошкодження незначне. Якщо відпустити цю ситуацію, вона погіршуватиметься. Результат може виявитися фатальним, адже цілком можливе серйозне пошкодження елементів двигуна внутрішнього згоряння.

Якісні патрубки інтеркулера та інші запчастини в Repairkit

В Україні багато автомобілів закордонного виробництва. Якщо ви використовуєте іномарку, рекомендуємо знайти постачальника запчастин і ремкомплектів. Наприклад, це може бути компанія Repairkit. Вона пропонує багатий асортимент комплектуючих. Ви зможете замовити доставку до будь-якого доступного міста нашої країни. А ще у Repairkit працюють кваліфіковані співробітники, які можуть безкоштовно допомогти з вибором патрубка інтеркулера чи інших запчастин.

От admin