В яких випадках водію треба звернутися за балансуванням коліс?

Для повноцінного розподілу маси шини та колеса стосовно його центру проводиться балансування. Ця процедура виконується майстрами на станціях технічного обслуговування за допомогою професійного обладнання.

Придбати для власної автомайстерні балансувальний верстат для шиномонтажу в Україні можливо, звернувшись на сайт компанії AD-Instrument. Купити будь-яку модель вигідно напряму від виробника, тому ціна буде доступною. Обладнання має офіційну гарантію та сертифікати відповідності міжнародним стандартам та нормам. Таким чином можна отримати ефективні агрегати, які тривалий час будуть точно виконувати свою задачу.

Балансувальний верстат для монтажу: коли може знадобитись і як вибрати

Звернутись до фахівців необхідно у разі, коли транспортний засіб під час переміщення кидає з боку в бік. До того ж неможливо не помітити вібрацію, яка відчувається з ходової частини автомобіля в салон. Чим більший рівень розбалансування, тим сильніше вона буде проявлятися. У разі розбалансування задніх коліс, некомфортні відчуття будуть виникати в пасажирів, розташованих на задньому сидінні.

Плануючи придбати балансувальний верстат для монтажу в першу чергу орієнтуються на розмір та масу коліс, з якими майстер буде працювати. Можна обрати модель з автоматичною системою чи ручним введенням параметрів. Моделі другого типу більш ефективні та мають високу пропускну спроможність. Вони підходять для майстерень з великим потоком клієнтів.

Які можливості відкриває балансувальний верстат для шиномонтажу

Вчасно виконана процедура допоможе продовжити термін експлуатації дисків і покришок. Якісний балансувальний верстат для шиномонтажу є обов’язковим обладнанням навіть для невеликої майстерні. Процедура допомагає зробити їзду не тільки більш комфортною, а й безпечною, оскільки під час переміщення авто поверхні шин будуть стиратися нерівномірно. Така ситуація може призвести до виникнення надзвичайної ситуації. Нехтування процедурою призведе до передчасного виходу з ладу амортизаторів та відобразиться на керованості транспортного засобу.

Своєчасне балансування коліс впливає і на коректність функціонування підвіски. Його виконують після монтажу нових коліс та щоразу перевзуваючи шини. Для автомайстерні варто обирати лише якісне професійне обладнання з гарантією.

От admin