Дизельна паливна апаратура: поширені поломки

Якщо паливна дизельна апаратура перебуває в справному стані, значить, у камери згоряння кожного з циліндрів надходить дрібно розпорошене паливо. Причому, обсяги і це мають бути однаковими, це вкрай важливо для якісного функціонування транспортного засобу.

Кількість пального, що потрапляє в систему, залежить від потужності та частоти роботи двигуна. У разі порушень у надходженні палива часто відзначається перевищена витрата, через що з’являються проблеми з мотором, і скорочується термін його експлуатації. Тому важливо проводити своєчасну діагностику на надійній СТО https://truckmotors.com.ua/remont-dizelnoy-toplivnoy-apparaturi. Так, водій знатиме, коли потрібен ремонт, і не заплатить за нього багато.

Ознаки поломки дизельної паливної апаратури

Є низка симптомів, які вказують на несправності в блоці. Однак, головне – не займатися самоаналізом, адже точні висновки роблять тільки експерти. Особисто водій все одно не зможе відремонтувати апаратуру, оскільки йому забракне знань, навичок і необхідного обладнання.

Зазвичай виділяють такі ознаки:

  • збільшення витрати палива в кілька разів;
  • труднощі із запуском рухової системи в зимовий період;
  • нестійка робота двигуна на холостому ходу;
  • поява диму з вихлопної труби під час роботи мотора;
  • недостатній показник потужності;
  • тріск при збільшенні навантаження.

Можуть бути присутніми як всі перераховані проблеми, так і деякі з них (або навіть одна). Вони є лише сигналом до того, щоб водій поїхав в автосервіс і записав свій транспортний засіб на повну перевірку професіоналам. Спроби самостійного усунення поломки можуть погіршити ситуацію, і тоді ремонт обійдеться в кілька разів дорожче.

Як ремонтують апаратуру?

За наявності будь-якого дефекту фахівці займаються якісним ремонтом паливної дизельної апаратури. Для цього вони проводять вторинну діагностику, щоб зафіксувати можливі супутні проблеми: це дає змогу підібрати найкраще рішення для відновлення працездатності блоку.

Якщо ремонт неможливий, експерти знайдуть оригінальні запчастини для машини та встановлять їх.

Особливу увагу слід приділяти повітряним фільтрам, турбінам, форсункам, системам передпускового підігріву. Але кожен випадок індивідуальний і в апаратурі може зламатися все що завгодно.

От admin