Криптобіржі, які були створені українцями

Цифрове середовище України – одне з найрозвиненіших у світі, тому українці у відсотковому співвідношенні входять у трійку лідерів у світовому рейтингу володіння цифровими активами. Українська криптобіржа, як приклад інноваційного та сучасного проєкту, займає ТОП-и світових рейтингів за рахунок можливостей, які вона надає користувачам. Якщо ви хочете працювати з українськими криптовалютними проєктами, зверніть увагу на рішення, які користуються популярністю та надають унікальні торгові та інвестиційні можливості.

Криптовалютна біржа WhiteBIT

Це одна з найбільших європейських бірж криптовалют, яку створили та продовжують підтримувати команда українських розробників. Сьогодні платформа входить в ТОП-3 найбезпечніших ресурсів за рахунок реалізованих підходів до організації безпеки. Рівень безпеки – найвищий (ААА).

Сьогодні українська біржа криптовалют обслуговує більше 4 млн. користувачів з усього світу, пропонуючи високу ліквідність. На торговому майданчику представлено 350+ торгових пар, більше 270 криптовалют, 10+ державних валют. Сервіс також відкриває доступ до наступного:

  • Опціони та фʼючерси.
  • Маржинальна торгівля.
  • Власна тестова мережа.
  • Детальна аналітика.
  • Криптокредити та депозити.

Окрім цього, біржа криптовалют пропонує користувачам низькі комісії, ефективну службу підтримки, власний чат-бот та безліч інших інструментів і можливостей для росту та розвитку як новачків, так і професійних трейдерів.

KUNA Exchange

Відноситься до перших українських бірж криптовалют, і при цьому функціонує з 2015 року. Платформа відома в українському та європейському середовищі. Кількість активних трейдерів сягає 35 тисяч осіб. Проєкт пропонує не лише доступ до торгових операцій, а й інші внутрішні продукти:

  • Власний токен крипто-біржі KUN.
  • АРІ для створення різноманітних проєктів та додатків на основі біржі.
  • Платформа процесингу платежів.

Торговий майданчик відкриває доступ до різних видів криптовалют та дає можливість працювати з гривнею.

Everstake

Це унікальна децентралізована платформа для інвестування в цифрові активи, яка була створена українською компанією. Представлений сервіс по своєму функціоналу відрізняється від криптобіржі в Україні, бо він призначений для некастодіального стейкінгу. Майданчик – валідатор для таких відомих блокчейнів, як Ethereum, Solana, Polygon. Ресурс має близько 425 мільйонів користувачів, а суми інвестицій, зроблених на основі цій платформі, сягають $5 мільярдів. Майданчик надає можливість популяризувати та просувати українську криптовалюту, софт-розробки, блокчейн-рішення.

От admin