ТІР автозапчастини для вантажівки: ТОП причин обирати оригінал

При покупці TIR запчастин перед вами постане вибір — придбати оригінальні автозапчастини, модифіковані аналоги або контрафакт. Розглянемо переваги оригінальних запчастин ТІР і чому їхня вартість виправдана терміном експлуатації.

А тим, хто ще не знаєте, де в Києві та з доставкою по Україні купити автозапчастини ТІР, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину «Алтіс Авто» – https://altis-avto.com.ua/ua/.

Висока якість оригінальних ТІР запчастин

Автозапчастини TIR, які випускаються безпосередньо заводом-виробником автомобілів або спеціалізованими заводами на замовлення, мають гарантовану якість зборки та матеріалів, які використовуються. Відповідність заявленим параметрам ТІР запчастин гарантує довговічність, а також збереження технічних параметрів всього вузла, що безпосередньо впливає на експлуатаційні характеристики транспортного засобу. Ще одна перевага ТІР запчастей — ретельний контроль виробничих процесів, що не допускає порушення технології.

Сумісність оригінальних запчастин ТІР

Для підбору оригінальних запчастин ТІР достатньо VIN–коду автомобіля. Подібна класифікація та маркування з гарантією повної відповідності параметрам і використовується тільки в оригінальних TIR запчастинах. На відміну від низькоякісних аналогів при установці запчастей ТІР не виникає складнощів з типом, розміром, кількістю та розміщенням кріпильних отворів та елементів. Завдяки цьому запчастини ТІР займають своє місце в системі вузла та забезпечують рівномірний розподіл навантаження.

Асортимент автозапчастин ТІР

Оригінальні автозапчастини ТІР представлені в широкому асортименті, що дозволяє підібрати все необхідне в одному місці. Ця перевага TIR запчастин особливо важлива, якщо ремонт або заміна здійснюється в кількох вузлах автомобіля. В оригінальних автозапчастин ТІР представлені не тільки деталі, які часто виходять з ладу і схильні до експлуатаційного зношування, наприклад, гальмівні колодки, сайлентблоки, стійки стабілізатора, амортизатори, а й більш рідкісні та складні запчастини.

Встановлення оригінальних автозапчастин ТІР дозволяє отримати гарантію на подальше обслуговування автомобіля. Це особливо важливо, якщо автозапчастини ТІР встановлюються на нові автомобілі закордонного виробництва, які ще на гарантії.

От admin